Exignorant nas potrzebuje

Stali czytelnicy bloga wiedzą, że czasami proszę o wsparcie różnych przedsięwzięć tyleż słusznych, co szalonych. Tę sprawę trochę przeoczyłem, bo autor najważniejszego w kraju bloga klimatyczno-apokaliptycznego, to znaczy bloga exignoranta, prosił o pomoc już we wrześniu ubiegłego roku.

Znam już na tyle dobrze środowisko osób piszących o zmianach klimatycznych, szóstym wymieraniu, końcu świata wzrostu etc., że wiem, iż w większości są to osoby działające z potrzeby duszy i najczęściej dokładające do tego specyficznego „interesu”, który powinien być interesem wszystkich, ale który pewnie nigdy się nim nie stanie.

Autor Bloga exignoranta jest osobą nieco tajemniczą, a sam, prowadzony z niezwykłą konsekwencją blog, wydaje mi się być daleko chłodniejszy od tego co sam próbuję tu pisać, ale przez to może nawet bardziej przerażający. Jest do tego niezwykle szczegółowy, skrupulatny i pełen twardych danych o tym, jak mamy przechlapane. To czyni go prawdziwą skarbnicą kłopotliwiej i trudnej wiedzy.
Oddajmy na chwilę głos exignorantowi:
Drogie Czytelniczki / Drodzy Czytelnicy,
Po raz pierwszy od 7 lat zwracam się do Was z prośbą o pieniężne wsparcie. Przyczyną jest pogorszenie stanu zdrowia. Przede mną długa pooperacyjna rehabilitacja. Nie czerpię korzyści z reklam pojawiających się na blogu. Używam bezpłatnej wersji platformy wordpress. Będę wdzięczny za przekazanie nawet symbolicznej kwoty. Osobom, które wpłacą min. 200 zł, chciałbym zaoferować opcjonalny prezent w postaci autorskiej grafiki/fotografii [wybrana z poniższej galerii pozycja trafi do ofiarodawcy jako wydruk na płótnie w formacie 50 cm x 70 cm].
Wszystkich zainteresowanych udzieleniem pomocy proszę o kontakt mailowy – ex_ignorant@op.pl. Dziękuję.
Exignorant

LINK DO BLOGA: Exignorant

LINK DO WSPARCIA: Prośba

Dodam jeszcze tylko, że za każdym razem, kiedy na „Dlaczego ludzie wycinają drzewa” poproszę po pomoc dla jakiegoś człowieka czy przedsięwzięcia, widać, że ta pomoc się pojawia. To naprawdę ważne chwile. Z góry dziękuję. Warto wspierać skromnych, wyjątkowych ludzi.

PS Na stronie głównej bloga dodałem również zakładkę Warto czytać. Czytelnik znajdzie tam różne cenione przeze mnie i zaprzyjaźnione strony i blogi, które naprawdę warto czytać w zalewie informacji, że „wszystko będzie dobrze”. Póki co to tyle. Pamiętajcie o exignorancie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s