Rozumiem facetów, którzy wybierają idiotki

W dniu wczorajszym niebywałym powodzeniem cieszył się w internetach wpis z bloga „Oczami mężczyzny” pt. „Nie rozumiem facetów, którzy wybierają idiotki”. Ja – niestety – rozumiem. Jak mi się wydaje, niestety, rozumiem również idiotki wybierające idiotów. W ogóle jak się pobawimy w sylogizmy, to wyjdzie nam, że jednak są idiotki na tym świecie. Nie jest to szczególnie odkrywcza myśl, ale kiedy ją człowiek widzi, jako promowaną na wallu jednej z czołowych polskich feministek, to normalnie…

A jest jeszcze taki późny sylogizm, że kobiety bardzo ze sobą rywalizują. Znaczy nie ma, ale może być, jak się pobawimy w sylogizmy. Czy ta inna to zawsze idiotka? (Nie byłoby źle w każdym razie). Mnie się inni faceci zawsze wydają idiotami, choć mam kilku takich, których wyróżniam z tego szerokiego kręgu. Ostatecznie, nie ma jak niezdrowa satysfakcja intelektualisty/tki, że oto istnieją (całkiem liczni) przedstawiciele mojego gatunku i płci, którzy… są idiotami/kami.

Jako mizantrop mam w ogóle komfortową sytuację, gdyż uważam, że większość ludzi to idioci. Dysponuję nawet faktami na poparcie tej tezy. Nie mają oni niestety w doborze naturalnym wielkiego wyboru i z konieczności dobierając się między sobą wybierają idiotów/idiotki przekazując, uwaga… geny. Brrr!

No więc generalnie niewesoło to wygląda, z tymi idiotami i idiotkami. Jednak oni/one istnieją i to w świecie powszechnej równości. Idiotyzm jest, niestety, egalitarny.

Jak to się ma do wycinania drzew, to w innym miejscu napiszę, gdyż zaraz jadę do roboty. Co niestety jest idiotyczne, ale nie będę się już bawił w sylogizmy.

A tu Czytelnik znajdzie wpis, o którym mówię na wstępie: Nie rozumiem facetów, którzy wybierają idiotki.

Ostateczny sylogizm jest taki, że (niestety) nie ma wielkiego wyboru.

Jedna myśl na temat “Rozumiem facetów, którzy wybierają idiotki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s